توری پلاستیکی

  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. مقالات
  4. »
  5. توری پلاستیکی

 

توری پلاستیکی نوعی توری با سایزها و دهانه‌های متفاوت است که برای حصارکشی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس توری‌های پلاستیکی، معمولاً از انواع وینیل و پی وی سی‌های محکم است.

توری‌های پلاستیکی در زمان ساخت، با مواد صنعتی مختلف ترکیب می‌شوند تا مقاومت آن‌ها در برابر فشارهای مختلف بالا رود. انعطاف‌پذیری بالای توری‌های پلاستیکی سبب شده که این محصول بتواند جایگزین مناسبی برای انواع حصارهای گوناگون از قبیل توری‌های فلزی یا حصارهای چوبی شود. هم چنین، استفاده از توری‌های پلاستیکی می‌تواند برای کودکان و حیوانات گزینه‌ی مطمئن‌تری محسوب شود.

چشمه‌های توری پلاستیکی اغلب مربع شکل، لوزی، پنج و یا شش‌ضلعی هستند. این توری‌ها در رنگ‌های متفاوتی تولید می‌شود.

کاربردهای توری پلاستیکی

 

کاربردهای توری پلاستیکی

توری‌های پلاستیکی، بسته به مکان مورد استفاده، کاربردهای گوناگون و متنوعی دارند. در حقیقت این نوع توری، می‌تواند به دلایل مختلف از جمله ضد فرسودگی بودن، ضد زنگ بودن، مقاومت در برابر شرایط گوناگون آب و هوایی و قیمت مناسب، کاربردهای زیادی در صنایع گوناگون داشته باشد.

کاربرد توری پلاستیکی برای دامداری و مرغداری

گاهی توری مرغی از جنس پلاستیک تولید می‌شود. توری پلاستیکی مرغی اغلب از چشمه‌های شش‌ضلعی ساخته می‌شود و می‌تواند برای حصار کشی لانه پرندگان استفاده می‌شود.

اغلب در مناطقی که آب و هوای گرم و مرطوب دارند از توری مرغی پلاستیکی استفاده می‌شود. هم چنین، خاصیت انعطاف‌پذیری و ضد زنگ بودن و قیمت مناسب این توری‌ها موجب شده در صنعت دامداری و مرغداری بسیار مورد توجه قرار گیرد.

از این توری‌ها در مکان‌های دیگری نظیر باغ‌های پرندگان برای جلوگیری از فرار آن‌ها، در مزارع پرورش شترمرغ برای تعیین محدوده حرکتی آن‌ها و همچنین ساخت قفس‌های کوچک و بزرگ استفاده می‌شود. جالب است بدانید که از این توری‌ها، به دلیل سبک و ضد زنگ بودن برای جداسازی انواع ماهی در استخرهای پرورش ماهی نیز استفاده می‌شود.

کاربرد توری پلاستیکی برای مصارف ساختمانی

گاهی با گذشت زمان و یا با بروز برخی اتفاقات نظیر زلزله، دیوارهای ساختمان ترک برمی‌دارند. استفاده از توری‌های پلاستیکی برای دیوارها کمک می‌کند که دیوار استحکام خوبی پیدا کند و مانع از ترک خوردن آن شود. هم چنین این توری‌ها در سوله‌ها و ساختمان‌ها می‌تواند به نگه‌داشتن عایق‌هایی مانند پشم سنگ و پشم‌شیشه کمک کند.

کاربرد توری پلاستیکی در کشاورزی

استفاده از توری‌های پلاستیکی برای هدایت گیاه به سمت نور خورشید باعث رشد بیشتر و بهتر گیاه می‌شود. با انداختن توری‌های پلاستیکی، روی چمن می‌توان مانع از آسیب به ریشه و ساقه چمن شد. در سقف گلخانه‌ها، از این توری برای عدم تابش نور مستقیم آفتاب و ممانعت از ورود حشرات و جانوران به گلخانه استفاده می‌شود. با استفاده از توری‌های پلاستیکی و حصار کشیدن در اطراف نهال‌ها و گیاهان تازه جوانه زده، می‌توان مانع از حمله حیوانات به گیاهان شد. به عنوان نمونه، این توری‌های پلاستیکی می‌توانند به خوبی از میوه‌های جالیزی و سیفی جات مراقبت کنند.

گروه صنعتی سقف و سازه ، پیشرو در زمینه تولید انواع توری از قبیل توری پلاستیکی، توری مرغی و… توانسته گام بزرگی در جهت تولید داخلی این محصول بردارد. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ انواع توری پلاستیکی، متراژ و نحوه خرید با ما تماس بگیرید.

پس از ثبت درخواست سریعا با شما تماس می گیریم.