قیمت سیم خاردار

لیست قیمت سیم خاردار
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیم خاردار
نمایش قیمت با ارزش افزوده
قیمت سیم خاردار خطی و سیم خاردار حلقوی
مشاوره جهت اجرای پوشش سقف

قیمت سیم خاردار

قیمت های درج شده با احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.
مشخصات محصولطولوزنواحدمحل تحویلقیمتنوسانتاریخ
قیمت سیم خاردار خطی سوزنی۲۰۰ متر۲۵ کیلوگرمکیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت سیم خاردار خطی تبری۲۵۰ متر۲۵ کیلوگرمکیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر ۶۰۱۰ متر۱۱ کیلوگرمرولکارخانهتماس بگیرید------
قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر ۹۰۱۵ متر۱۷ کیلوگرمرولکارخانهتماس بگیرید------
قیمت سیم خاردار حلقوی تبری قطر ۶۰۸.۵ متر۸ کیلوگرمرولکارخانهتماس بگیرید------
قیمت سیم خاردار حلقوی تبری قطر ۹۰۱۰.۵ متر۱۲ کیلوگرمرولکارخانهتماس بگیرید------
سیم خاردار خطی یا سیم خاردار حلقوی

 

سیم خاردار که به انگلیسی barbed wire  گفته می‌شود، نوعی سیم حصاربندی است که با خارها یا برجستگی‌های تیز در فواصل منظم در امتداد هر رشته ساخته می‌شود. از آن در درجه اول برای ایجاد مانعی برای جلوگیری از ورود ناخواسته به یک منطقه تعیین شده استفاده می‌شود.

سیم خاردار معمولا در زمین‌های کشاورزی برای جلوگیری از ورود و خروج دام، ایمن‌سازی دام‌ها و جلوگیری از ورود افراد و محافظت از محصولات کشاورزی استفاده می‌شود.

  • بیشترین استفاده از انواع سیم خاردار نیز مربوط به اهداف امنیتی، در پروژه‌های نظامی و یا سیم خاردار برای دور باغ است.

نوع سیم خاردار خطی که از دو رشته سیم پیچ خورده به همراه نوک‌های تیز یا خارهایی در فواصل معین و در امتداد خود است، در اواخر قرن نوزده در ایالات متحده اختراع شد و حتی تاثیراتی در فرهنگ غرب داشت.

یکی از دلایل اصلی اختراع سیم خاردار، حل مشکل حصارکشی در دشت‌های وسیع آمریکا بود. تا قبل از آن، کشاورزان و دامداران مجبور بودند نرده‌های چوبی بسازند که البته گران و زمان بر بودند.

از طرف دیگر سیم‌های خاردار ارزان، با قابلیت نصب آسان و موثر بودند. آن‌ها به کشاورزان و دامداران اجازه دادند تا زمین‌های خود را محصور کنند، از محصولات و دام‌های خود محافظت کنند و مرزهای خود را مشخص کنند.

امروزه سیم خاردار همچنان به طور گسترده برای حصار کشی، به ویژه در مناطق روستایی و باغی استفاده می‌شود. همچنین در برخی از مناطق شهری، به عنوان یک اقدام امنیتی برای جلوگیری از ورود افراد استفاده می شود.

سیم خاردار می‌تواند یک عامل بازدارنده موثر برای حصارکشی یا جلوگیری از ورود ناخواسته‌ی هر چیزی باشد، اما در صورت عدم استفاده صحیح می‌تواند خطرناک باشد. هنگام کار با سیم خاردار رعایت نکات احتیاطی برای جلوگیری از آسیب بسیار مهم است.

 

انواع سیم خاردار

 

به طور کلی سیم خاردار دور باغ و یا سیم خاردار دیوار به دو دسته سیم خاردار خطی و سیم خاردار حلقوی تقسیم می‌شوند.

نوع خطی دارای قیمت کمتر و مراحل تولید و نصب آسان‌تر است اما نوع حلقوی، مدرن است و دارای ایمنی بیشتر و البته قیمت بالاتری نسبت به نوع خطی است. ما در سقف و سازه امکان ارائه بهترین قیمت سیم خاردار را داریم. در زیر به توضیح بیشتر درباره هر کدام میپردازیم.

 

  • سیم خاردار خطی

 

در ساخت این نوع سیم خاردار از مفتول گالوانیزه استفاده شده که در فواصل معین دارای گره‌هایی هست، مقاومت بسیار خوبی در مقابل عوامل جوی و زنگ زدگی دارد و چون به صورت خطی نصب می‌شود ارزان‌ترین نوع حصارکشی محسوب می‌شود.

این نوع سیم خاردار برای دور باغ و زمین‌های کشاورزی گزینه‌ی مناسبی به نظر می‌رسد. در دو نوع سیم خاردار خطی سوزنی و سیم خاردار خطی تبری(تیغی) عرضه می‌شود.

به خاطر قابلیت نصب آسان روی دیوار و ارزان‌تر بودن قیمت آن نسبت به دیگر انواع سیم‌های خاردار، سیم خاردار خطی از انواع بسیار پرکاربرد محسوب می‌شود.

 

  • سیم خاردار حلقوی

 

این کالا سیم خاردار دیوار نامیده می‌شود، البته قابلیت استفاده روی زمین یا نصب روی پایه‌هایی برای استحکام بیشتر را نیز دارد. سیم خاردار حلقوی نیز در هر دو نوع سیم خاردارحلقوی سوزنی و سیم خاردار حلقوی تبری یا تیغی در فروشگاه سقف و سازه عرضه می‌شود.

 

سیم خاردار حلقوی تبری نوعی سیم حصار است که از تیغه‌ها یا خارهایی نوک تیز از جنس ورق گالوانیزه تشکیل شده است که برای جلوگیری از نفوذ متجاوزان و جلوگیری از بالا رفتن از حصار، یا عبور آنها طراحی شده است. معمولا در مناطق نیازمند به امنیت بالا مانند زندان‌ها، پایگاه‌های نظامی و تاسیسات صنعتی استفاده می‌شود.

سیم خاردار حلقوی تبری یا تیغی معمولاً از ورق گالوانیزه به همراه مفتول گالوانیزه ساخته می‌شود که آن را در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم می‌کند.

خارها معمولاً به صورت مارپیچ در اطراف سیم اصلی قرار می‌گیرند و می‌توانند یک طرفه یا دو طرفه باشند. این نوع سیم خاردار حلقوی قابلیت نصب در بالای دیوارها یا نرده‌ها را دارد و همچنین می توان از آن برای ایجاد موانع به صورت مستقل روی زمین نیز استفاده کرد.

 

همانند نوع خطی سیم خاردار حلقوی سوزنی از دو رشته مفتول گالوانیزه که به دور هم پیچیده شده‌اند و خارهایی از جنس سیم مفتول که با چرخاندن به دور سیم اصلی ساخته می‌شوند، در فواصل معین، تشکیل شده است.

در صورتی که سیم خاردار حلقوی تبری همانند نوع خطی آن به گونه‌ای است که از ورق گالوانیزه پانچ شده به شکل تیغ هایی که مانع عبور مهاجم می‌شود، به دور هسته مرکزی که آن هم مفتول گالوانیزه است، استفاده شده است.

 

قیمت سیم خاردار حلقوی

 

برای تهیه انواع سیم خاردار مورد نیاز خود می‌توانید با سقف و سازه تماس گرفته و هم اکنون از قیمت سیم خاردار حلقوی یا قیمت سیم خاردار خطی اطلاع پیدا کنید.

سیم خاردار خطی
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا

کاربرد و محل نصب آن مهم است اما، برای نصب سیم خاردار باید ابتدا پایه‌های مناسب را روی دیوار یا زمین قرار داد و سپس سیم خاردار را به آنها متصل کرد. روش نصب سیم خاردار بستگی به نوع و اندازه آن دارد. برای مثال، سیم خاردار خطی را می‌توان با پایه‌های ۳۰ سانتیمتری و فاصله ۳ تا ۴ متری نصب کرد. سیم خاردار حلقوی را می‌توان با پایه‌های پروفیلی به شکل حرف V انگلیسی و فاصله‌های ۶  تا حداکثر ۸ متری نصب کرد.

ویرایش محتوا

در کل سیم خاردار سوزنی ارزان تر است،‌ چه خود سیم خاردار و چه ملزومات  لازم برای نصب آن اما به نسبت سیم خاردار حلقوی در مقدار امنیت کمتری دسته بندی می‌شود.

ویرایش محتوا
برای ویرایش/افزودن محتوا روی دکمه Edit Content کلیک کنید.
پس از ثبت درخواست سریعا با شما تماس می گیریم.