قیمت فایبرگلاس

لیست قیمت فایبرگلاس
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فایبرگلاس
ورق فایبرگلاس
سقف و سازه

قیمت فایبرگلاس

ردیف مشخصات محصول وزن الیاف(گرم) طول هر رول(متر) قیمت(ریال) رنگ تاریخ لوگو
١ فایبرگلاس کرکره‌ای ٣٠٠ ٢٧ ۸۶۰٬۰۰۰ سفید شیری ۱۴۰۲/۰۷/۲۰

فایبرگلاس چیست

 

ورق فایبرگلاس از ترکیب کردن الیاف پشم شیشه با مواد پلیمری چسباننده٬ مثل رزین ساخته می‌شود. در واقع می‌توان گفت که فایبرگلاس نوعی پلاستیک تقویت شده با الیاف است.

دوام فوق‌العاده و سبک بودن ایرانیت فایبرگلاس از امتیازهای مهم آن است و باعث شده استفاده زیادی در صنعت و ساختمان داشته باشد.

در تولید فایبرگلاس می‌توان از دو نوع الیاف پشم شیشه استفاده کرد٬ یکی الیاف پشم شیشه سوزنی و دیگری الیاف حصیری. باید گفت که استفاده از الیاف سوزنی چون قیمت کمتری دارند در نتیجه استحکام کمتر خواهد شد ولی الیاف حصیری دارای استحکام بیشتر و البته قیمت بیشتری هستند.

ورق فایبرگلاس که به آن ایرانیت پلاستیکی هم گفته می‌شود در عرض ۱ تا ۳ متر و گرماژ ۳۰۰ تا ۱۲۰۰ گرم به ازای هر متر مربع تولید می‌شود. در فرم‌های سینوسی و ذوزنقه‌ای موجود است.

کرکره فایبر گلاس ۳۰۰ گرمی و فایبر گلاس ۴۵۰ گرمی از انواع پرکاربرد برای پوشش سقف‌های پارکینگ و یا استفاده در کنار ورق گالوانیزه برای تامین نور می‌باشد.

سقف و سازه به عنوان عرضه کننده انواع ورق فایبرگلاس شفاف و فایبرگلاس کرکره‌ای در دسترس شماست٬ برای اطلاع از قیمت ورق فایبرگلاس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ویژگی‌های ورق فایبرگلاس

 

  • ضد آب است و قابلیت شستشو دارد
  • استحکام خوب
  • امکان اجرای سریع‌تر به خاطر وزن کم
  • مقاومت و عمر بالا در مقابل اشعه خورشید
  • دچار پوسیدگی و حتی خوردگی نمی‌شود

 

کاربرد فایبر گلاس
 

به خاطر امکان قالب‌گیری در اشکال مختلف و اینکه فایبرگلاس قوی و سبک و کمتر شکننده است می‌توان متوجه شد که چرا این کالا کاربرد گسترده‌ای در ساخت قایق٬ وان حمام٬ پوشش سقف٬ حتی بدنه هواپیما دارد.
البته یکی از کاربردهای ورق فایبرگلاس شفاف در پوشش سقف یا به عنوان نورگیر برای استفاده در کنار ورق‌های فلزی سقف سوله و انبارها برای تامین نور طبیعی خورشید در داخل است.

ورق فایبرگلاس سقفی
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا
رنگ‌های صدفی شیری زرد بیشترین کاربرد را دارند٬ رنگ‌های دیگر و طرح‌دار هم قابل سفارش است.
ویرایش محتوا
هر رول حدودا ۲۶ متر طول دارد.
ویرایش محتوا
ورق فایبرگلاس عمر مفید ۱۵ ساله دارد.

تماس با ما