قیمت ورق گالوانیزه

لیست قیمت ورق گالوانیزه
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. قیمت ورق گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه

ضخامت(mm) نام محصول عرض(mm) تحویل قیمت(ریال) تاریخ لوگوی کارخانه
٠٫٤٨ قیمت رول گالوانیزه سمنان ١٢٥٠ بنگاه تهران ۴۵۸٬۰۰۰ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰
٠٫٥ قیمت رول گالوانیزه تاراز ١٠٠٠ انبار مشهد ۴۶۸٬۰۰۰ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰
۰/۴۰ قیمت رول گالوانیزه هفت الماس ١٢٥٠ انبار مشهد ۵۰۵٬۰۰۰ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰
قیمت روز ورق گالوانیزه کیلویی ۱۴۰۲

 

در ابتدا باید گفت که ورق گالوانیزه از ورق‌های آهنی ساخته می‌شود که با فلز روی (زینک) پوشش داده می‌شود٬ که این کار باعث افزایش مقاومت آن در مقابل زنگ زدگی و خوردگی ناشی از فرسایش می‌شود٬ و حتی چنانچه برش بخورد یا پوشش روی آن آسیب ببیند٬ باز هم در مقابل زنگ زدگی مقاوم است.

 به مقدار فلز روی به کار رفته در دو طرف ورق گالوانیزه که بر اساس گرم در هر متر مربع می‌باشد٬  کوتینگ ورق گالوانیزه می‌گویند. و هر چه کوتینگ بیشتر باشد٬ نشان‌دهنده کیفیت بالاتر ورق تولید شده است.

ورق های گالوانیزه در دو نوع ورقه ای (sheet) و رولی  (coil) یا کلاف تولید می‌شود٬ و در عرض‌های ۱۰۰۰و ۱۲۵۰ میلیمتر در ضخامت‌های ۰٬۲ تا ۶ میلیمتر در فروشگاه سقف و سازه در دسترس می‌باشد.

قیمت ورق گالوانیزه

 

ورق گالوانیزه سمنان٬ شهرکرد٬ هفت الماس و … در ضخامت‌های مختلف٬ به صورت رول تولید می‌شود٬ و موارد زیر در قیمت گذاری آن تاثیر دارد:

 

  • کارخانه تولید کننده
  • ضخامت ورق
  • درجه کوتینگ
  • روش گالوانیزه شدن

 

عوامل ثانویه دیگری مثل قیمت دلار٬ قیمت جهانی ورق و عرضه و تقاضای بازار نیز در قیمت پلیت تاثیر گذار هستند. در نهایت٬ قیمت ورق گالوانیزه باید به صورت روزانه بررسی شود.

برای خرید ورق گالوانیزه می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت سقف و سازه تماس گرفته و از  قیمت فروش ورق گالوانیزه مطلع شوید و هنچنین در زیر لیست قیمت ایرانیت فلزی و قیمت ورق گالوانیزه کاشان امروز موجود است. و قیمت ورق گالوانیزه ۶ متری هم با دانستن وزن آن قابل محاسبه است.

قیمت ورق گالوانیزه
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا

تفاوت اصلی در ماده‌ای است که برای پوشش سطح آن‌ها استفاده می‌شود. این ماده در ورق‌ گالوانیزه فلز روی است اما در ورق‌های آلوزینک علاوه بر فلز روی، آلومینیوم و سیلیس هم استفاده می‌شود

ویرایش محتوا

 هر متر طول ورق ضخامت ۰.۴۸ حدودا ۴.۷ کیلوگرم وزن دارد٬ که ضربدر قیمت روز ورق گالوانیزه شده و قیمت آن مشخص می‌شود

ویرایش محتوا

تماس با ما