قیمت لوله داربست

لیست قیمت لوله داربست
نمایش قیمت با ارزش افزوده
قیمت لوله داربست
مشاوره جهت اجرای پوشش سقف

قیمت لوله داربستی سینا شرق

قیمت های درج شده با احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.
مشخصات محصولضخامت(mm)وزن شاخه(کیلوگرم)محل تحویلقیمتنوسانتاریخ
قیمت لوله ۵ داربستی ضخامت ۲ سینا شرق۲۱۵کارخانهتماس بگیرید------
قیمت لوله ۵ داربستی ضخامت ۲.۵ سینا شرق۲.۵۱۸کارخانهتماس بگیرید------
قیمت لوله ۵ داربستی ضخامت ۳ سینا شرق۳۲۰کارخانهتماس بگیرید------

وزن و قیمت لوله داربست

 

لوله داربستی چیست

 

لوله داربست از انواع لوله درزدار است و عموما برای دسترسی به نقاط بالایی نمای ساختمان و اسکلت‌بندی استفاده می‌شود. البته در سوله سازی نیز کاربرد دارد٬ وزن لوله داربست بستگی به ضخامت آن دارد٬ لوله داربستی اصفهان در ضخامت‌های ۲ ٬ ۵/۲ ٬ ۳ میلیمتر و طول استاندارد ۶ متری تولید می‌شود.

 

قیمت لوله داربست ۶ متری

 

از آنجا که لوله داربستی سپاهان در ضخامت‌های متنوع تولید می‌شود٬ قیمت لوله داربست ۶ متری ممکن است متفاوت باشد. همانطور که می‌دانید٬ قیمت لوله داربست ۱۷ کیلویی و قیمت لوله داربست ۱۴ کیلویی که پرفروش‌ترین‌ها در این دسته هستند٬ اهمیت ویژه دارد.

 

قیمت لوله داربست ۱۷ کیلویی

 

از آنجا که در فرایند تولید لوله‌ داربست از ورق سیاه استفاده می‌شود٬ قیمت ورق آهن تاثیری مستقیم بر قیمت لوله داربست فلزی خواهد داشت. عواملی مثل ضخامت ورق استفاده شده در تولید و عوامل ثانویه مثل قیمت ارز و عرضه و تقاضای بازار از عوامل دیگر در تعیین قیمت لوله داربست ۱۷ کیلویی اصفهان است.

 

قیمت لوله داربست دست دوم

 

می‌دانیم و می‌دانید که قیمت لوله داربستی دست دوم از قیمت روز لوله داربست نو کمی کمتر است. اما به دلیل مخاطرات استفاده از لوله داربست دست دوم که رابطه مستقیم با امنیت و جان افرادی که از آن استفاده می‌کنند دارد٬ سقف و سازه توصیه به خرید لوله داربست دست دوم نمی‌کند و همیشه توصیه به خرید لوله داربست نو و درجه یک حتی با وزن کمتر را دارد.

بنابراین در شرایطی که خواهان انجام هزینه کمتری هستید٬ خرید لوله داربستی ۱۴ کیلویی به جای خرید لوله داربست ۱۷ کیلویی دست دوم٬ می‌تواند گزینه بهتری باشد.

 

وزن لوله داربست

 

چون سایز یا قطر لوله داربست به مقدار ۲ اینچ٬ ثابت است٬ عامل تعیین کننده وزن لوله داربست٬ ضخامت ورق استفاده شده در تولید لوله ۵ داربستی خواهد بود.

چنانکه می‌دانید عنوان٬ قیمت لوله داربست ۱۴ کیلویی یا لوله داربستی سبک به لوله ضخامت ۲ میل گفته می‌شود و عنوان٬ قیمت لوله داربست ۱۷ کیلویی اصفهان به لوله ضخامت ۵/۲ میل اشاره دارد و لوله داربستی ۳ میل که به علت وزن سنگین کاربرد بسیار کمی دارد٬ وزنی حدود ۲۳ کیلوگرم دارد.

قیمت لوله داربست به صورت روزانه و لحظه‌ای در سقف و سازه به روزرسانی می‌شود و شما می‌توانید با تماس با کارشناسان سقف و سازه از خدمات مشاوره خرید لوله داربستی برخوردار شوید.

لوله داربست لوله داربستی
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا
ضخامت ۲.۵ میلیمتری لوله داربست عرضه شده در سقف و سازه٬ وزنی حدودا ۱۷ کیلوگرم دارد.
پس از ثبت درخواست سریعا با شما تماس می گیریم.