قیمت لوله گاز

لیست قیمت لوله گاز
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. لوله گاز
قیمت لوله گاز
سقف و سازه

قیمت لوله گاز

سایز(inch) مشخصات محصول ضخامت(mm) قیمت(ریال) تحویل تاریخ
اینچ ۱ قیمت لوله گار توکار خانگی ۳/۲ میلیمتر ۴۲٬۰۰۰ انبار مشهد ۱۴۰۲/۰۷/۲۰
قیمت لوله گاز خانگی ۱۴۰۲

 

لوله گاز خانگی یکی از مقاطع فولادی پرکاربرد در ساختمان سازی برای انتقال گاز است. معمولا از ورق سیاه ساخته می‌شود و در انواع روکار٬ توکار و api و در ابعاد ۲/۱ تا ۶ اینچ موجود است.

در زیر توضیح بیشتری درباره مواردی مثل قیمت لوله گاز ۳ و قیمت لوله گاز سپاهان اصفهان می‌دهیم. لازم به ذکر است که قیمت لوله گاز شاخه‌ای و قیمت لوله گاز خانگی همه روزه در سقف و سازه در دسترس شما خواهد بود.

 

قیمت لوله گاز ۶ متری ۱۴۰۲

چون لوله گازی عموما به صورت ۶ متری تولید می‌شود و کاربرد زیادی در لوله کشی گاز خانگی  دارد٬ مثلا تغییرات قیمت هر شاخه لوله گاز ۳ که از موارد پرکاربرد است٬ مورد توجه افراد فعال در زمینه ساخت ساختمان و گازرسانی باشد.

 

قیمت لوله گاز ۲/۱

یکی دیگر از موارد پرمصرف در لوله کشی گاز خانگی لوله گاز ۲/۱ است. که برای مصارف خانگی و ادارات مختلف کاربرد دارد و قیمت لوله گاز۲/۱ پیوسته در تغییر است.

 

لوله گاز api سپاهان

لوله گازی api سپاهان در دو نوع توکار و روکار تولید می‌شود و از نظر استاندارد بالا و کیفیت مواد به کار رفته جزو مصالح شناخته شده است و در موارد ساختمان سازی و مصارف صنعتی مورد استفاده دارد. قیمت لوله گاز سپاهان ۳ و لوله گازی سپاهان اصفهان را در سقف و سازه بیابید.

 

قیمت لوله گاز ۴/۳

می‌دانیم که قیمت لوله گاز بر اساس قطر دهانه و ضخامت آن مشخص می‌شود٬ و یکی از انواع پرکاربرد در میان دست‌اندرکاران این حوضه لوله گاز۴/۳ است که قابلیت نصب در موارد صنعتی و منازل مسکونی را دارد. در زیر لیست قیمت لوله گاز ۱ اینچ و قیمت لوله گاز ۴/۳ روزانه آپدیت می‌شود.

 

قیمت لوله گاز خانگی توکار

همانگونه که از نام آن هم مشخص می‌شود لوله گاز خانگی توکار در داخل زمین و دیوارها کار گذاشته می‌شود٬ یا برای انتقال گاز در فواصل طولانی زیر زمین استفاده می‌شود٬ چون نیازمند ضخامت بیشتری برای تحمل فشار است٬ قیمت لوله گاز توکار بیشتر از قیمت لوله گاز روکار است.

 

لوله گازی سپاهان و لوله گازی کچو

این دو از کارخانه‌های مطرح کشور در تولید انواع لوله گاز خانگی و صنعتی در شهر اصفهان هستند. سقف و سازه یکی از تامین کنندگاه لوله گاز سپاهان و لوله گاز کچو در شرق کشور بوده که این لوله‌ها را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

جهت خرید لوله گاز خانگی از طریق تلفن ۰۵۱۳۶۶۶۲۵۵۵ اقدام نمایید.

لوله گاز سپاهان
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا

بله٬ همکاران ما به صورت روزانه قیمت لوله گاز ۱ اینچ و قیمت لوله گاز ۴/۳ و بقیه انواع لوله گاز را در سایت سقف و سازه قرار می‌دهند.

ویرایش محتوا

لوله گاز سپاهان دارای بیشترین کیفیت در میان برندهای مختلف است که در سایزهای مختلفی در سقف و سازه عرضه می‌شود.