قیمت میلگرد آجدار

لیست قیمت میلگرد آجدار
نمایش قیمت با ارزش افزوده
قیمت میلگرد آجدار
مشاوره جهت اجرای پوشش سقف

قیمت میلگرد آجدار نیشابور

قیمت های درج شده با احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.
مشخصات محصولسایزاستانداردواحدمحل تحویلوزن شاخه(کیلوگرم)قیمتنوسانتاریخ
قیمت میلگرد ۱۰ نیشابور۱۰کیلوگرمکارخانه۷.۵تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۲ نیشابور۱۲کیلوگرمکارخانه۱۱تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۴ نیشابور۱۴کیلوگرمکارخانه۱۴.۵تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور۱۶کیلوگرمکارخانه۱۹تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۸ نیشابور۱۸کیلوگرمکارخانه۲۴تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۲۰ نیشابور۲۰کیلوگرمکارخانه۲۹.۶تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۲۲ نیشابور۲۲کیلوگرمکارخانه۳۶تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۲۵ نیشابور۲۵کیلوگرمکارخانه۴۶تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۲۸ نیشابور۲۸کیلوگرمکارخانه۵۸تماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۳۲ نیشابور۳۲کیلوگرمکارخانه۷۶تماس بگیرید------
قیمت روز میلگرد

 

یکی دیگر از مقاطع بسیار پرکاربرد در صنعت ساختمان٬ میلگرد آجدار است. در سایز‌های ۸ الی ۴۰ میلیمتر تولید می‌شود و در آرماتوربندی فونداسیون و ستون‌های بتنی (برای ایجاد مقاومت بیشتر در بتن) استفاده می‌شود٬ که باعث استحکام بیشتر بتن و در نتیجه بالا رفتن مقاومت بنا در برابر زلزله می‌شود.

به همین دلیل است که قیمت میلگرد بستر و قیمت میلگرد آجدار٬ برای تمام کسانی که در حوزه ساخت و ساز فعال هستند مهم است.

بخاطر شرایط بازار و میزان عرضه و تقاضای میلگرد، هرروز ممکن است قیمت تغییر کند. به همین دلیل خریداران، فروشندگان و سرمایه‌گذاران مختلف باید قیمت انواع این مقطع فولادی را از یک منبع معتبر بررسی کنند٬ تا در معاملات یا برآورد بودجه با مشکل مواجه نشوند.

قیمت آنلاین آهن و میلگرد را می‌توان به صورت روزانه در قسمت نمودار قیمت میلگرد امروز در سقف و سازه مشاهده نمود.

 

انواع میلگرد

 

میلگرد به طور کلی در دو نوع ساده و آجدار تولید می‌شود و هر کدام بسته به نیاز مصرف کننده دارای سایز‌های مختلفی هستند. میلگرد ساده که به A1 نیز شناخته می‌شود٬ بیشتر برای آهنگری و جوشکاری مثلا برای زیر کار رابیتس استفاده می‌شود.

اما نوع آجدار که در انواع استاندارد A4 A3 A2 تولید می‌شود٬ برای استفاده در بتن‌ریزی دیوارها و کف سازه‌ها و تقویت فونداسیون بنا و افزایش مقاومت بتن کاربرد دارد.

 

میلگرد A2

 

میلگرد آجدار A2 نوعی از میلگردهای آجدار است که دارای آج‌های مارپیچ است و به عنوان میلگرد نیمه سخت و نیمه خشک، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع میلگرد آجدار نسبت به میلگرد های آجدار A3 قابلیت خمکاری بیشتری دارند و همچنین قابلیت جوشکاری کمتر. تنش سیلان این نوع میلگرد تقریبا ۳۰۰۰ کیلوگرم بر متر مربع می باشد و تنش گسیختگی آن ۵۰۰۰ کیلوگرم بر متر مربع است.

 

میلگرد A3

 

یکی دیگر از انواع میلگردهای آجدار، میلگرد A3 است که جزو میلگردهای نیمه سخت محسوب می شود. در ساختار این نوع میلگرد از کربن کمتری استفاده شده است، در نتیجه قابلیت خم پذیری آن کم است و بهتر است که روی آن جوشکاری انجام نشود.

میلگرد های آجدار A3 که به آن میلگرد آجدار جناقی نیز گفته می‌شود٬ شیارهای به کار رفته در سطح آن به صورت هفت و هشت می‌باشد. این نوع میلگرد نسبت به میلگردهای آجدار A2 از استحکام و مقاومت بالاتری برخوردار است.

میلگرد A4

 

این نوع میلگرد سخت‌ترین نوع میلگرد است که شکل آج آن تفاوت چندانی با میلگرد A3 ندارد و عموما به صورت آج مرکب است یعنی به صورت ۷ و ۸ یا مارپیچی شکل تولید می‌شود.

میلگرد A4 به دلیل کربن بالایی که در مواد اولیه خود دارد، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و معمولا به روش ترمکس تولید می‌شود.

 

کاربرد میلگرد

 

به خاطر ویژگی انعطاف پذیری و قابلیت خم شدن و امکان جوشکاری لب به لب آن و آجی که باعث پیوستگی بیشتر در بتن می‌شود٬ میلگرد آجدار ( میلگرد بستر ) دارای بیشترین کاربرد در صنعت ساختمان است.

مهم‌ترین کاربرد میلگرد آجدار مسلح کردن بتن می‌باشد٬ که باعث می‌شود بتن ساخته شده در تغییرات دمایی دچار ترک خوردگی نشود. میلگرد آجدار همچنین در بتن ریزی کف ساختمان و بتن ریزی دیواره بنا و تقویت فونداسیون و آرماتور بندی استفاده می‌شود.

 

قیمت میلگرد ۱۴ امروز

 

از آنجایی که این نوع میلگرد از جمله پراستفاده‌ترین انواع میلگرد است در صنایع مختلفی کاربرد دارد.

قیمت میلگرد اصفهان ۱۴ می‌تواند تحت تأثیر فاکتورها و عوامل مختلفی قرار داشته باشد که مهم‌ترین آنها شامل مواردی همچون شرایط بازارهای جهانی فولاد، شرکت و کارخانه تولیدکننده، فروشگاه و انبار عرضه‌کننده میلگرد، نوع استانداردهای میلگرد، میزان عرضه و تقاضا و نرخ ارز، و قیمت مواد اولیه است.

 

وزن میلگرد

 

دانستن وزن میلگرد و محاسبه مقدار مورد نیاز در پروژه‌های ساختمان سازی ضروری است. خرید میلگرد عموما به صورت کیلویی انجام می‌شود٬ اما در فروشگاه سقف و سازه امکان بر آورد قیمت هر شاخه میلگرد نیز فراهم است.

در نهایت روش محاسبه وزن میلگرد به این صورت است که : شعاع میلگرد به توان ۲ ضربدر طول آن ضربدر ۳.۱۴ ضربدر چگالی آهن که ۷.۸۷۴ در نظر گرفته می‌شود تقسیم بر ۱۰۰۰ .

میلگرد آجدار ۱۴
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا
همکاران ما در سقف و سازه هر تغییر در قیمت میلگرد را به روز رسانی می‌کنند. و در کانال قیمت لحظه‌ای میلگرد قرار می‌دهند. این موارد با مراجعه به سایت سقف و سازه ممکن است.
ویرایش محتوا
میلگرد۱۶ که جزو میلگردهای آجدار با گرید A3 است غالبا به عنوان میلگرد بستر در ساختمان‌سازی و تقویت بتن فونداسیون استفاده بیشتری دارد.
پس از ثبت درخواست سریعا با شما تماس می گیریم.