قیمت میلگرد

لیست قیمت میلگرد
نمایش قیمت با ارزش افزوده
قیمت میلگرد ساده
مشاوره جهت اجرای پوشش سقف

قیمت میلگرد ساده سقف و سازه

قیمت های درج شده با احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.
مشخصات محصولسایزاستانداردواحدمحل تحویلوزن شاخه(کیلوگرم)قیمتنوسانتاریخ
قیمت میلگرد ۵.۵ ساده۵.۵کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۶.۵ ساده۶.۵کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۸ ساده۸کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۰ ساده۱۰کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۲ ساده۱۲کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۴ ساده۱۴کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۶ ساده۱۶کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۱۸ ساده۱۸کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۲۰ ساده۲۰کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۲۲ ساده۲۲کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت میلگرد ۲۵ ساده۲۵کیلوگرمکارخانهتماس بگیرید------
قیمت روز میلگرد ساده

 

میلگرد ساده یکی دیگر از مقاطع پر کاربرد فولادی است. سطح صاف و بدون عاج میلگرد ساده را می‌توان به عنوان ساده‌ترین تفاوتش با میلگرد آجدار دانست. در قطر ۶ تا ۴۰ میلیمتر به صورت کلاف یا شاخه در بازار یافت می‌شود. به آن میلگرد A1 نیز می‌گویند.

میلگرد ساده در ساختمان سازی به عنوان خاموت مورد استفاده قرار می‌گیرد٬ به علت نرمی و انعطاف بیشتر در مواردی که نیاز به خم کردن میلگرد هست در رابیتس بندی و آهنگری و به عنوان سیم دورپیچ در آرماتور بندی استفاده می‌شود.

 

تفاوت میلگرد ساده و آجدار

 

در کل میلگرد ساده به خاطر کاربردهای متفاوتی که دارد نازکتر از میلگرد آجدار ساخته میشود و از نظر سایز بین ۵ تا ۲۰ میلیمتر قطر دارد و به صورت شاخه و کلاف موجود است در حالی که میلگرد آجدار به صورت شاخه است و تا سایز ۴۰ میلیمتر نیز تولید می‌شود.

میلگرد ساده نرم‌تر و انعطاف پذیر‌تر است در مقابل میلگرد آجدار خشک‌تر و با استحکام بیشتر است. از نظر کاربرد میلگرد ساده بیشتر در صنعت استفاده دارد ولی میلگرد آجدار در ساختمان سازی.

 

قیمت روز میلگرد ساده

 

قیمت آنلاین آهن و میلگرد٬ قیمت روز میلگرد در سایت سقف و سازه و کانال قیمت لحظه‌ای میلگرد ما بروز رسانی می‌شود. به دلیل نوسانات شدید در بازار، برای استعلام و خرید قطعی میلگرد ساده، تماس با کارشناسان فروش سقف و سازه و دریافت قیمت از آن‌ها الزامی است.

میلگرد ساده
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا

مجتمع فولاد خراسان-کارخانه کویر کاشان-فولاد نوین متین-فولاد روهینا-فولاد صنعت بناب و بزرگترین آنها کارخانه ذوب آهن اصفهان است که پرسابقه ترین و بیشترین تولید میلگرد در ایران را دارد.

ویرایش محتوا

سقف و سازه به دو شکل حضوری و غیرحضوری خدمات فروش خود را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت کالای مورد نظر خود را انتخاب و از قیمت میلگرد اطلاع پیدا کنید. در مرحله بعد با کارشناسان سقف وسازه به شماره ۰۵۱۳۶۶۶۲۵۵۵ جهت تایید قیمت و سفارش نهایی تماس بگیرید.

پس از ثبت درخواست سریعا با شما تماس می گیریم.