قیمت ناودانی

لیست قیمت ناودانی
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ناودانی
ناودانی
سقف و سازه

قیمت ناودانی

سایز(cm) مشخصات محصول وزن قیمت (ریال) تحویل تاریخ
٨ قیمت ناودانی ۶ متری کارخانه شکفته ۴۱ کیلویی ۲۷۵٬۰۰۰ انبار مشهد ۱۴۰۲/۰۷/۲۰
ناودانی چیست مشخصات و قیمت ناودانی

 

ناودانی یکی دیگر از مقاطع باز و فوق‌العاده کاربردی در ساختمان سازی و صنعت است که به شکل حرف U انگلیسی بوده و از دو بال عمود بر جان تشکل شده است.

سایز ناودانی همان اندازه جان یا کف آن است مثلا ناودانی ۸ یا ناودانی ۱۰ . شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت ناودانی ۸ و یا وزن ناودانی ۸ سبک با کارشناسان فروش سقف و سازه در تماس باشید.

 

انواع ناودانی

 

ناودانی یا آهن ناودانی نیز همانند نبشی به دو روش نورد گرم و نورد سرد تولید می‌شود. و می‌توان گفت که قیمت ناودانی بستگی به روش تولید آن دارد.

ناودانی تولید شوه به روش نود گرم را ناودانی فابریک می‌نامند و ناودانی تولید شده به روش نورد سرد را ناودانی پرسی می‌نامند.

معمولا ناودانی فابریک سنگین‌تر از ناودانی پرسی است. مثلا ناودانی ۸ سبک همان ناودانی ۸ پرسی است. و ناودانی ۸ سنگین همان ناودانی ۸ فابریک است. ناودانی در سایز‌های ۳ تا ۴۰ سانتیمتر و در طول‌های ۶ و ۱۲ متری عرضه می‌شود.

دیگر انواع ناودانی شامل: ناودانی سبک٬ ناودانی سنگین و ناودانی مشبک٬ که سوراخ‌هایی برای استفاده خاص مانند قفسه‌های سبک دارد.

 

قیمت ناودانی

 

قیمت ناودانی فابریک بستگی به موارد زیر دارد :

  • روش تولید آن
  • قیمت روز آهن
  • کارخانه تولید کننده

قیمت ناودانی پرسی نیز با در نظر گرفتن نوع ورق آن٬ بستگی به موارد زیر دارد :

 

البته عوامل دیگری مثل قیمت دلار و میزان عرضه و تقاضای بازار به عنوان عوامل عمومی نیز تاثیر گذارند.

قیمت ناودانی اصفهان و قیمت ناودانی شکفته مشهد همه روزه در سایت سقف و سازه به روز می‌شود٬ و شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت ناودانی ۱۰ و اطلاع از وزن ناودانی مورد نیاز برای پروژه خود با کارشناسان سقف و سازه تماس بگیرید.

 

کاربرد‌های ناودانی

 

بیشترین استفاده از ناودانی در ساختمان سازی و صنایع خودرو سازی است و به صورت قاب و پایه در صنایع مختلف استفاده می‌شود.

از موارد دیگر استفاده از ناودانی ساخت اسکلت فولادی٬ نمای ساختمان٬ ساخت خرپا٬ استفاده به عنوان گاردریل در تجهیزات ترافیکی٬ ساخت قاب فلزی برای تجهیزات صنعتی٬ استفاده برای ساخت چهارچوب درب و پنجره‌ها نیز می‌توان نام برد.

ناوردانی پرسی
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا
بله٬ خدمات خم و برش برای انواع ورق و فلاشینگ در سقف و سازه انجام می‌شود٬ از طریق صفحه خدمات فرمینگ ورق می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.
ویرایش محتوا
به خاطر هزینه تولید کمتر و گستردگی مصرف آن عموما قیمت ناودانی فابریک در بیشتر سایزها کمتر از ناودانی پرسی است.