قیمت نبشی

لیست قیمت نبشی
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. نبشی
نبشی آهن
سقف و سازه

قیمت نبشی

ضخامت(mm) مشخصات محصول وزن ابعاد قیمت(ریال) تحویل تاریخ
٣ قیمت نبشی ۶ متری کارخانه شکفته ۴۵ کیلویی ۳۰*۳۰ ۲۷۰٬۰۰۰ انبار مشهد ۱۴۰۲/۰۷/۲۰
نبشی

 

نبشی آهن یکی از پرکاربردترین انواع پروفیل باز ساختمانی است. دارای دو بال عمود بر هم و زاویه حدودا ۹۰ درجه است. وزن نبشی بستگی به سایز بال‌ها و ضخامت نبشی دارد. سایز نبشی بر اساس اندازه بال آن ذکر می‌شود٬ مثلا نبشی ۳ یعنی نبشی که اندازه هر بال آن ۳ سانتیمتر است.

 

انواع نبشی

 

نبشی از نظر پروسه تولید به دو دسته فابریک و پرسی تقسیم بندی می‌شود و در طول ۶ یا ۱۲ متری و در سایزهای٬ نبشی۲ ٬ نبشی ۳ ٬ نبشی ۴ و یا بیشتر٬ عرضه می‌شود. البته از نظر نوع جنس نبشی گالوانیزه و نبشی استیل و نبشی آلومینیوم نیز عرضه می‌شود.

 

نبشی فابریک چیست؟

 

به نبشی‌هایی که با فرایند تولید نور گرم ساخته می‌شوند٬ نبشی فابریک گفته می‌شود. که مهم‌ترین کارخانه تولید کننده این نوع نبشی شکفته مشهد است.

 

نبشی پرسی چیست؟

 

برای تولید نبشی راه دیگری هم وجود دارد و آن استفاده از ورق فولادی و خم دادن ورق صاف از طریق دستگاه نورد است٬ که به این نوع نبشی ٬ نبشی پرسی گفته می‌شود٬ و معمولا از ورق st37 برای تولید این نوع نبشی استفاده می‌شود.

 

کاربرد نبشی

 

  • در ساختمان٬ برای مهار دیوار های هبلکسی٬ که به این کار قوطی کشی ساختمان گفته می‌شود
  • چهار چوب درب و پنجره
  • نبشی لقمه که جهت اتصال تیر آهن‌ها به یکدیگر استفاده می‌شود
  • ساخت قفسه آهنی
  • ساخت ساپورت برای لوله یا کابل‌های برق

 

قیمت نبشی

 

در تعیین قیمت روز نبشی عوامل متنوعی تاثیر دارند همچون کارخانه تولید کننده٬ ضخامت نبشی٬ سایز نبشی(‌مثلا نبشی ۲ ٬ نبشی ۳ ٬ نبشی ۴ ).از عوامل دیگری مثل نحوه تولید نبشی٬ میزان عرضه و تقاضا در بازار٬ قیمت دلار و قیمت آهن در بورس کالا را نیز می‌توان نام برد .
ما در شرکت سقف و سازه در تلاش هستیم تا بهترین قیمت انواع نبشی همچون٬ قیمت نبشی ۴ اصفهان٬ قیمت نبشی ۳ ٬ قیمت نبشی ۴ سبک را در اختیار شما بگذاریم. امکان مشاوره برای خرید نبشی با کارشناسان ما از طریق تلفن ۰۵۱۳۶۶۶۲۵۵۵ میسر است.

نبشی آهن
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا

قیمت نبشی ۴ بر اساس وزن آن، گرید فولاد به کار رفته، قیمت ورق فولادی، میزان عرضه و تقاضا و نرخ دلار تعیین می‌شود. با مراجعه به سایت سقف و سازه، به آسانی آخرین قیمت همه نبشی‌های کارخانه‌های تولیدکننده داخلی را استعلام بگیرید

ویرایش محتوا

نبشی۳ در طول هر شاخه ۶ متر، موجود بوده و به ‌صورت کیلویی به فروش می‌رسد

ویرایش محتوا

کافی است با کارشناسان فروش سقف و سازه به شماره ۰۵۱۳۶۶۶۲۵۵۵ تماس حاصل نمایید.