قیمت ورق روغنی

لیست قیمت ورق روغنی
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ورق روغنی
قیمت ورق ورغنی
سقف و سازه

قیمت ورق روغنی

ضخامت(mm) نام محصول عرض(mm) تحویل قیمت(ریال) تاریخ لوگوی کارخانه
۰/۹۰ قیمت رول ورق روغنی st12 ١٠٠٠ بنگاه تهران ۵۵٬۰۰۰ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰

ورق روغنی چیست

 

ورق‌های روغنی که به آن ورق نورد سرد نیز گفته می‌شود٬ از انواع ورق‌های فولادی است که در ادامه تولید٬ و از ماده اولیه ورق‌های نورد گرم یا همان ورق سیاه تولید می‌شود.

ورق روغنی دارای سطحی صاف و صیغلی است که شکل پذیری و مقاومت کششی بسیار بالا از جمله مهم‌ترین خواص مکانیکی آن به شمار می‌رود.

 

انواع ورق روغنی

 

به صورت اجمالی ورق روغنی به سه دسته st12 و st13 و st14 در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد٬ که عدد بیشتر در نام گذاری آن نشان گر مقاومت کششی بیشتر در آن نوع ورق روغنی است.

 

ابعاد ورق روغنی

 

ورق روغنی در ضخامت‌های ۰.۳۵ میلیمتر تا ۳ میلیمتر و در عرض استاندارد ۱۰۰۰ و ۱۲۵۰ میلیمتر تولید می‌شود. به صورت شیت و رول قابل عرضه است. در ادامه به کاربرد ورق روغنی و همچنین طرز محاسبه وزن ورق روغنی اشاره خواهد شد.

 

کاربرد ورق روغنی

 

همانطور که اشاره شد ورق روغنی به دلیل کیفیت٬ شکل پذیری و قابلیت کشش بالا در صنایعی که نیازمند ظرافت و شکل پذیری هستند کاربرد دارد. صنایعی مانند:

  • در خودورسازی برای تولید بدنه و بعضی از قطعات داخلی آن
  • در لوازم خانگی برای بدنه یخچال٬ ماکروفر٬ اجاق گاز و کابینت
  • ساخت پروفیل‌های سبک صنعتی

 

قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه

 

ورق روغنی یکی از انواع ورق های پرکاربر در صنایع مختلف است که برای صنایعی مثل ساخت خودرو، ساختمان سازی، لوازم خانگی و … مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت روز ورق روغنی متاثر از عواملی مثل قیمت ورق سیاه( چون کالای پایه برای تولید ورق روغنی است ) و قیمت دلار و میزان عرضه و تقاضا در بازار است.

کاربرد بالای این محصول اطلاع از قیمت ورق روغنی را به امری با اهمیت برای صنعت گران تبدیل کرده است. مجموعه سقف و سازه یکی از تامین کنندگان ورق روغنی در شرق کشور بوده که آماده ارائه این محصول در سایزهای مختلف می باشد.

در جدول فوق لیست قیمت ورق روغنی کارخانجات مختلف داخلی مانند هفت الماس و فولاد مبارکه به صورت شیت و رول آورده شده است.

همچنین می توانید به راحتی با مراجعه به سایت یا تماس با کارشناسان فروش از طریق شماره 05136662555 پیش از خرید محصول٬ از قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه و یا همان قیمت ورق روغنی اصفهان اطلاع یابید.

ورق روغنی
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا

در ایران کارخانه‌های فولاد مبارکه اصفهان، هفت الماس قزوین و شرکت فولاد غرب آسیا ورق روغنی تولید میکنند

ویرایش محتوا

مشاوره خرید ورق شامل: اطلاعات و قیمت ورق روغنی مورد نیاز مشتریان، نظارت بر کیفیت و استانداردهای لازم،‌ خدمات شیت و فرمینگ و فلاشینگ یا خم کاری ورق برای مشتریان انجام می‌شود

ویرایش محتوا

ورق روغنی در ضخامت‌های ۰.۳ تا ۳ میلیمتر تولید می‌شود و دارای گریدهای st12-st13-st14 است. که تفاوت آن‌ها بیشتر در قابلیت کشش ورق روغنی است.