قیمت پرده

لیست قیمت پرده
 1. صفحه اصلی
 2. »
 3. پرده
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

قیمت پرده

ضخامت مشخصات محصول ابعاد(cm) قیمت(تومان) تاریخ لوگو
۰/۴ قیمت پرده نما ۱ متری پارس تایل ۲۰*۱۰۰ ۶۴٬۰۰۰ ۱۴۰۲/۰۲/۱۷
۰/۴ قیمت پرده نما ۲ متری پارس تایل ۲۰*۲۰۰ ۱۲۰٬۰۰۰ ۱۴۰۲/۰۲/۱۷

قیمت ورق پرچین

ورق پرچین چیست

تایل پرچین یا همان ورق پرچین نوعی ورق برای پوشش سقف شیب‌دار از جنس ورق گالوانیزه رنگ شده است که با توجه به زیبایی خاص٬ وزن کم و سهولت نصب کاربرد بسیار زیادی به عنوان پرچین سقف شیروانی و آلاچیق پرچین دارد.

ابعاد ورق پرچین

چون ورق پرچین از ورق گالوانیزه تولید می‌شود و در مرحله بعدی رنگ آمیزی شده و در کوره پخته می‌شود٬ سایزهای طولی متنوعی را دارد٬ اما عموما ابعاد ورق پرچین به صورت:

پرچین ۱ پله ۱۰۰ * ۴۴ سانتیمتر

پرچین ۲ پله ۱۰۰ * ۸۰ سانتیمتر

پرچین ۳ پله ۱۰۰ * ۱۱۷ سانتیمتر

البته ورق پرچین طرح سفال در ابعاد ۴ پله و ۵ پله نیز در سقف و سازه قابل سفارش و عرضه است. در کارخانه تولید ورق پرچین معمولا از ضخامت‌های ۰.۴ یا ۰.۵ ورق گالوانیزه برای تولید استفاده می‌شود٬ اما در صورت سفارش مشتری قابلیت تولید در ضخامت‌های دیگر فراهم است.

مزایای استفاده از ورق پرچین

 • زیبایی فوق‌العاده

 • تنوع در انواع رنگ قابل سفارش

 • وزن سبک به نسبت سفال

 • سرعت بالا و سهولت در نصب

 • نشکن در مقایسه با سفال

مراحل ساخت ورق پرچین

ابتدا ورق گالوانیزه به صورت رول به کارخانه تولید ورق پرچین وارد شده٬ پس از برش به ابعاد پرچین مورد نیاز در دستگاه پرس به مدل پرچین سقف فرم گرفته و سپس به قسمت رنگ کاری با رنگ‌های الکترواستاتیک و نهایتا در کوره حرارت داده می‌شود تا رنگ آن تثبیت شود. چنانکه ورق پرچین عرضه شده در فروشگاه سقف و سازه دارای ۲ سال ضمانت رنگ است.

نحوه نصب ورق پرچین

برای اجرای پوشش سقف با ورق پرچین به اقلامی چون پروفیل ساختمانی٬ تیزه٬ پرده نما٬ مینی‌تایل٬ کلاهک سفال٬ سرپنجه پرچین٬ و پیچ سرمته نیاز است. برای هر متر پوشش حدودا ۳ برگ ورق پرچین در نظر بگیرید. البته کلاهک سفال فقط برای اجرای آلاچیق پرچین کاربرد دارد.

تیرریزی پروفیل‌ها در نحوه نصب ورق پرچین ۳۶ سانتیمتر از پشت تا لب پروفیل می‌باشد.

قیمت ورق پرچین مشهد

جهت اطلاع از قیمت ورق پرچین که قیمت پرچین فلزی نیز گفته می‌شود٬ می‌توانید در سقف و سازه علاوه بر مشاهده قیمت پرچین سقف به مواردی چون اندازه ورق پرچین و قیمت ورق پرچین دست یابید.

در اینجا توضیح مختصری درباره اقلام همراه ورق پرچین داده خواهد شد.

 • تیزه

برای پوشاندن قسمت بالای کار در سقف‌های دوشیب استفاده می‌شود٬ به صورت قطعات ۱ متری در دو نوع تیزه گرد و تیزه پالونی موجود است و تنوع رنگی همسان با خود ورق پرچین سقف دارد.

 • پرده نما

پرده نما که به آن ابرویی هم گفته می‌شود در دو سایز ۱ و ۲ متری و در رنگ‌های متنوع عرضه می‌شود. و به عنوان پیشانی کار در قیمت پایینی پوشش سقف پرچین طرح سفال استفاده می‌شود.

 • مینی تایل

کاربردی همانند پرده نما دارد٬ یعنی به عنوان پیشانی کار در قسمت پایینی سقف نصب می‌شود ولی طرح پرس آن متفاوت است. و همانطور که از نامش پیداست٬ شبیه خود ورق پرچین است.

 • کلاهک سفال

کلاهک فلزی در سایزهای مختلف و رنگ‌های متنوعی تولید شده و فقط برای پوشش قسمت فوقانی آلاچیق پرچین استفاده می‌شود.

 • سرپنجه

مانند بقیه اقلام ورق پرچین این کالا نیز رنگ بندی متنوعی همرنگ ورق پرچین دارد. کاربرد آن برای پوشش قسمت انتهایی تیزه است٬ که سبب جلوگیری از نفوذ گرد و خاک٬ باران و پرندگان به داخل سقف می‌شود.

ورق پرچین
ویرایش محتوا
برای ویرایش/افزودن محتوا روی دکمه Edit Content کلیک کنید.
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا
برای ویرایش/افزودن محتوا روی دکمه Edit Content کلیک کنید.
ویرایش محتوا
برای ویرایش/افزودن محتوا روی دکمه Edit Content کلیک کنید.
ویرایش محتوا
برای ویرایش/افزودن محتوا روی دکمه Edit Content کلیک کنید.

تماس با ما