قیمت پروفیل فولادی

لیست قیمت پروفیل فولادی
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. پروفیل فولادی
پروفیل فولادی
کارشناس فروش سقف و سازه
سقف و سازه

قیمت پروفیل فولادی

سایز (mm) مشخصات محصول طول(m) ضخامت(mm) تحویل قیمت(ریال) تاریخ
۲۰*۲۰ قیمت پروفیل فولادی ٦ میلیمتر ۲ انبار مشهد ۳۹۸٬۰۰۰ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰
۸۰*۴۰ قیمت پروفیل فولادی ٦ میلیمتر ۲ کارخانه ۳۹۸٬۰۰۰ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰
پروفیل چیست قیمت روز پروفیل 1402
 
پروفیل به صورت عمومی به مجموعه‌ای از ساخته‌های آهنی گفته می‌شود که شامل همه محصولات فولادی مثل٬ انواع ناودانی٬ انواع تیرآهن و قوطی٬ با طول زیاد است. اما امروزه به نوع خاصی از مقاطع فولادی که ابعاد و ویژگی خاصی دارند پروفیل یا قوطی اطلاق می‌شود.
 
فقط جهت اطلاع از روش‌های تولید پروفیل باید بدانیم که امکان تولید پروفیل به روش گرم و روش سرد هست. اما تقریبا تمام پروفیل‌های موجود در بازار ایران به روش سرد و از کلاف ورق سیاه ۲ میل تولید می‌شود.
 
برای خرید پروفیل سبک یا همان قوطی و پروفیل آهن می‌توانید از کارشناسان فروش شرکت سقف و سازه کمک بگیرید. به صورت تلفنی یا در وب سایت ما سفارش خود را ثبت نمایید.
 
انواع پروفیل

 

در کل پروفیل بر اساس باز یا بسته بودن مقطع آن و همچنین نوع ورق و ضخامت ورق به کار رفته به انواع زیر دسته بندی می‌شود:
 
پروفیل باز : که سطح مقطع آن باز است و دو لبه ورق به هم جوش نخورده است ٬ و در انواع زیر عرضه می‌شود:
نبشی
• ناودانی
• تسمه
پروفیل زد
 
پروفیل بسته: یا پروفیل‌های توخالی که دو لبه ورق به همدیگر جوش خورده‌اند و وزن سبک‌تری نسبت به پروفیل‌های باز دارند٬ در انواع زیر عرضه می‌شوند:
• قوطی پروفیل
• لوله
• لنگه دری
 
بر اساس ضخامت ورق به کار رفته در تولید پروفیل نیز به دو دسته پروفیل ساختمانی و پروفیل صنعتی یا پروفیل سبک دسته بندی می‌شود.
بر اساس جنس ورق به کار رفته در تولید پروفیل به انواع دیگری چون :
 
• پروفیل مبلی
• پروفیل گالوانیزه
• پروفیل استیل
• پروفیل آلومینیومی
 
کاربرد‌های پروفیل

 

هر نوع از پروفیل‌های ذکر شده در بالا بر اساس نیاز در بخش‌های مختلف دارای کاربردهای خاصی هستند که در زیر به چند مورد از آنها اشاره خواهد شد .
 
پروفیل ساختمانی (مثلا پروفیل ۴۰*۴۰) عمدتا در ساخت اسکلت سقف سایه‌بان و پارکینگ درب و پنجره و نرده‌ها به کار می‌رود. و پروفیل صنعتی بیشتر در ساخت میز و صندلی و صنایع خودرو سازی کاربرد دارد. و پروفیل‌های باز مثل پروفیل زد بیشتر در اسکلت سوله و سازه‌های فلزی به کار می‌رود.
 
 
قیمت روز پروفیل

 

چون کارخانه‌های تولید پروفیل از ورق‌های تولید شده در کارخانه‌های بزرگی مثل فولاد مبارکه و فولاد اهواز و گیلان در تولید پروفیل استفاده می‌کنند٬ ورق به کار رفته در تولید پروفیل یکی از عوامل مهم در کیفیت و قیمت پروفیل عرضه شده را داراست.
 
مثلا پروفیل فولاد مبارکه که به پروفیل فولادی مشهور است کیفیت و قیمت بیشتری نسبت به بقیه دارد .
عوامل دیگری مثل نرخ دلار ٬ میزان عرضه بازار٬ و هزینه حمل کالا به صورت عمومی روی قیمت پروفیل امروز تاثیر دارند. بیشترین تقاضای مشتریان ما برای انواع زیر است:
 
قیمت پروفیل ۸۰*۴۰ `
قیمت پروفیل ۴۰*۴۰
قیمت پروفیل ۲۰*۲۰
قیمت پروفیل ۳۰*۶۰
 
ما در تلگرام سقف و سازه٬ کانال قیمت پروفیل و به روزترین قیمت پروفیل در مشهد و قیمت پروفیل اصفهان را روزانه به اطلاع مشتریان خود می‌رسانیم.
قیمت پروفیل فولادی
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا

کیفیت پروفیل تولید شده در کارخانه‌جات فولاد مبارکه اصفهان بیشتر بوده و به نسبت قیمت بیشتری دارند.

ویرایش محتوا

بله٬ کارشناسان فروش سقف و سازه به صورت روزانه قیمت پروفیل امروز را در سایت و کانال قیمت پروفیل به روزرسانی می‌کنند.

ویرایش محتوا

در مرحله اول قیمت پروفیل و نوع آن را از وبسایت انتخاب نمایید، سپس برای خرید با کارشناسان سقف و سازه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. هماهنگی جهت مراحل بعدی و حمل بار به سرعت انجام خواهد شد. کافیست با شماره 05136662999 تماس حاصل نمایید.