قیمت پشم سنگ

لیست قیمت پشم سنگ
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. پشم سنگ
پشم سنگ تخته‌ای
کارشناس فروش سقف و سازه
سقف و سازه

قیمت پشم سنگ

ضخامت(mm) مشخصات محصول ابعاد(m) قیمت(ریال) تحویل تاریخ لوگوی کارخانه
میلیمتر ۵۰ قیمت پشم سنگ ۵ سانت دانسیته ۳۰ پوشینگر ۱٬۲*۱۰ ۸٬۶۴۰٬۰۰۰ انبار مشهد ۱۴۰۲/۰۲/۱۶
پشم سنگ چیست

 

پشم سنگ نوعی عایق حرارتی و صوتی است که مقاومت زیادی در مقابل آتش دارد و عملا نسوز بوده مشتعل نمی‌شود و قابلیت تحمل دمای ۷۵۰ درجه سانتیگراد را دارد . انتقال حرارت در آن بسیار کم است به گونه‌ای که می‌توان گفت ٬ چندین برابر از دیوار بتنی عایق تر است.
در ادامه توضیحاتی راجع به انواع پشم سنگ ، کاربردهای پشم سنگ و مشخصات آن، هم‌چنین عوامل تاثیرگذار بر قیمت پشم سنگ گفته شده است. شما می‌توانید برای خرید پشم سنگ تخته‌ای با کارشناسان فروش سقف و سازه تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای پشم سنگ

 

• نسوز بودن
• عایق حرارتی بسیار قوی
• عایق صوتی
• صرفه جویی در مصرف انرژی

انواع پشم سنگ شامل پشم سنگ رولی یا لحافی و پشم سنگ تخته‌ای یا پانلی و پشم سنگ عایق لوله تولید و در فروشگاه سقف و سازه به مشتریان عرضه می‌گردد. بیشترین حجم سفارش شامل پشم سنگ تخته‌ای ۵ سانتی و پشم سنگ ایران و یا پشم سنگ دانسیته ۸۰ می‌باشد.


ابعاد پشم سنگ رولی ۱.۲*۱۰ متر مربع و ضخامت‌های ۳ تا ۸ سانت است و دارای دانسیته (تراکم الیاف پشم سنگ) ۲۵ تا ۶۰ قابل عرضه است. همچنین قابلیت عرضه با فویل متالایز یا فویل کاغذی و یا بدون فویل دارد.


ابعاد پشم سنگ تخته‌ای به صورت پیش فرض ۰.۶*۱.۲ متر مربع در بسته‌های ۱۰عددی و در ضخامت‌های ۳ تا ۱۰ است و دارای دانسیته (تراکم الیاف پشم سنگ)۵۰ لغایت ۱۴۰ قابل عرضه است.

 

کاربردهای پشم سنگ

 

بر اساس نوع پشم سنگ٬ کاربردهای زیادی برای این نوع عایق فوق‌العاده متصور است. از پشم سنگ تخته‌ای در تولید ساندویچ پانل های سفارشی ما استفاده می‌شود که با وجود قیمت کمتر علاوه بر عایق بودن حرارتی بسیار خوب خاصیت عایق صدای مطلوبی را به ارمغان می‌آورد.

همچنین استفاده در دیواره ساختمان‌ها و استودیوی ضبط صدا و یا در سینما‌ها باعث کاهش نویز و آلودگی صوتی می‌شود. برخی از کاربردهای پشم سنگ به شرح زیر است:


• عایق کاری سقف کاذب و سوله
• عایق کاری کانال‌های سیستم تهویه مطبوع
• عایق بین جداره‌ها در دیواره بنا
• استودیوهای صدابرداری
• تونل‌ مترو برای جذب صدا
• عایق کاری لوله‌های انتقال سیالات گرم و سرد

پشم سنگ پتویی نیز برای عایق کاری منبع‌های آب و سوخت و عایق سقف شیب‌دار مثل سوله و انبار‌ها کاربرد بسیار دارد.

 

قیمت پشم سنگ ۵ سانتی

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پشم سنگ شامل نوع فویل یا روکش (کاغذی٬ متالایز یا آلومینیوم) به کار رفته و همچنین دانسیته (تراکم الیاف) آن و ضخامت عرضه شده می‌باشد . البته کارخانه‌ تولید کننده و از همه مهمتر استفاده از پشم سنگ سرباره در تولید ( که کیفیت پایین تری دارد) تاثیر به سزایی در قیمت پشم سنگ دارد.

پشم سنگ رولی یا پشم سنگ لحافی
ویرایش محتوا
ویرایش محتوا

پشم سنگ با فویل متالایز

پشم سنگ با روکش کاغذی

پشم سنگ با فویل آلومینیوم مسلح

بدون روکش

ویرایش محتوا

نوع رولی در عرض ۱.۲ و طول ۱۵ متر عرضه می‌شود و نوع تخته‌ای در ابعاد استاندارد ۱.۲*۰.۶ در دانسیته‌های مختلف قابل عرضه است.

ویرایش محتوا

پشم سنگ بر خلاف تصور عامه سرطان‌زا نیست، اما ممکن است سبب حساسیت پوستی شود و یا باعث تنگی نفس شود. راه حل ساده برای این موضوع آن است که در زمان نصب از دستکش و ماسک استفاده شود.

تماس با ما